Napisz do nas
93-490 Łódź
ul. Pabianicka 119/131
wawim@op.pl
PN-PT: 7.00 - 15.00

O firmie

Firma Wawim jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się zaopatrzeniem oraz kompleksową obsługą sektora spożywczego. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy jasne filary funkcjonowania naszej firmy.

Pierwsze z nich to oferowanie produktów najwyższej jakości, które zostały starannie sprawdzone i wyselekcjonowane z pośród wielu dostępnych produktów na rynku. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują tylko najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania.

Drugim naszym nadrzędnym celem to oferowanie produktów w najlepszych cenach. Było to możliwe przez nawiązanie bezpośrednich umów biznesowych z producentami. Dzięki temu udało się wynegocjować najkorzystniejsze warunku cenowe i zmniejszyć liczbę pośredników do absolutnego minimum.

Dzięki współpracy z dostawcami produktów światowych marek, zdążyliśmy zdobyć zaufanie wielu firm na  polskim rynku. Wśród naszych Klientów są między innymi: zakłady przemysłu mięsnego, garmażeryjnego, drobiarskiego, cukierniczego oraz inne gałęzie sektora spożywczego.

Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży, bardzo szeroka oferta produktów, a także szybkość działania.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem w realizację potrzeb danego Klienta.

Co robimy!
Nasza oferta
Dzięki doświadczeniu oraz stałemu poszukiwaniu najlepszych rozwiązań możemy zagwarantować, iż oferowane przez nas wyposażenie dla masarni i ubojni spełnia najwyższe wymogi jakości. Stale rozwijamy naszą firmę, uzupełniając naszą ofertę o nowy asortyment.
Akcesoria masarskie
Home Akcesoria masarskie
zobacz więcej
Noże
Home Noże
zobacz więcej
Odzież ochronna
Home Odzież ochronna
zobacz więcej
Piły
Home Piły
zobacz więcej
Pozostałe
Home Pozostałe
zobacz więcej
Bestseller
Home Bestseller
zobacz więcej
Kontakt z nami
Masz pytania?
napisz lub zadowń do nas
Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy sprzętu masarskiego w atrakcyjnej cenie - zapraszamy do kontaktu z nami.
Masz pytania napisz lub zadzoń do nas.
Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Siedziba
ul. Pabianicka 119/131,
93-490 Łódź
E-mail
Wykonanie strony internetowej: Devilart